www.prizmaelektrik.com  
  
  
       MENÜ
 
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
  OTOMASYON SİSTEMLERİ
   DUMAN BORULARI KAYNAK
   KOLON BOMLU KAYNAK
   ÇEVRE KAYNAK
   MAŞON KAYNAK (MIG)
   MAŞON KAYNAK (TIG)
   DAİRESEL KAYNAK (TOZALTI)
   DAİRESEL KAYNAK (MIG)
   DOĞRUSAL KAYNAK (TIG)
   DOĞRUSAL/DAİRESEL KAYNAK (MIG)
   BOYLER DAİRESEL KAYNAK (MIG)
   BOYLER DOĞRUSAL KAYNAK
   FİLTRE KAFESİ KAYNAK
  GAZALTI KAYNAK
   MIG-MAG 180 GAZALTI
   MIG-MAG 250 GAZALTI
   MIG-MAG 350 GAZALTI
   MIG-MAG 350 VARYOLU
   MIG-MAG 400 VARYOLU
   MIG-MAG 500 VARYOLU
   MIG-MAG 600 VARYOLU
   PLAZMA CUT 15
   PLAZMA CUT 30
   REDRESÖR
  DIYOT GRUBU
   ÖZEL ÜRETİM DİYOT GRUBU
  HEATMAX CO2 ISITICI
REFERANSLARIMIZ
FOTOĞRAFLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
 

 DİYOT GRUBU

 KAYNAK OTOMASYONU

 APAK INTERWELDING

 HEATMAX Isıtıcı

ANA SAYFA / HAKKIMIZDA
Prizma Elektrik Elektronik Makina San. Tic. Ltd. Şti.
1978 yılında Malatya'da Sn. Ahmet APAK tarafından AS Bobinaj Elektrik,Makina Sanayi ve Ticaret unvanıyla elektrik makinaları alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Bilgi Birikimi ve deneyimleri ile hep kaliteli ürün üretmek anlayışı ile üretim yapan firmamız, 1999 yılında limited şirketine dönüşmüştür. Ürün yelpazesini sürekli genişleterek ve yenileyerek deneyimlerini kullanıcılar ile paylaşarak daima en iyiyi sunmaya devam etmektedir.

Otuz yıla yakın bir geçmişe sahip olan müessesemiz, her zaman en kaliteliyi müşterilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak ürünler olarak sunmayı ilke edinmiştir.

Malatya'da üretim yapmakta olan firmamız kalitenin sürekli gelişmeye, iyileştirmeye açık, yaşayan bir olgu olduğuna tüm çalışanları ile inanan Prizma Elektrik Elektronik Mak.San.Ltd.Şti. çevreye duyarlı bir kuruluş olarak Çevre Standartlarına da uygun bir firma olmanın gereklerini yerine getirmeye devam etmektedir.

Şirketimiz, Toplam Kalite Yönetimi ile Ürünlerini Uluslararası Pazarlarda tercih edilen marka konumuna getirmek için gerekli tüm çalışmaları yapmaya devam etmektedir.

Markamız olan INTERWELDING 'in hedefi; her zaman daha kaliteliyi üretmek ve daha kaliteli hizmet vermektir.

Üretmiş olduğumuz;
*Gazaltı kaynak makinaları; Alaşımsız yapı çelikleri, paslanmaz çelikler, alüminyum ve alüminyum alaşımları üzerinde gerçekleştirilen gazaltı kaynağı uygulamalarında yüksek kaliteli kaynak dikişlerinin elde edilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

*Redresör kaynak makinaları; Tüm zor hava ve şantiye şartlarında yüksek performans istenen uygulamalar için tasarlanmıştır. Her tip elektrodu çok rahat ve seri bir biçimde yakar. Karbon elektrodlarla kesme yapılabilir. Makina, bakım gerektirmez, tamiri ise son derece basit ve uzun ömürlüdür.

*Plazma(kesme) makinaları; 30 mm kalınlığa kadar kesme kapasitesine sahiptir.

*Kalorifer kazan alev boruları alın kaynak otomasyonu; Kalorifer kazan imalatçılarının daha seri ve sorunsuz kalifiye elemana gereksinim duymadan kaynak işleminin yapılabilmesi için geliştirilmiş olan bu ürün sızdırma problemllerini tamamen ortadan kaldırmakta ve çok daha kısa bir sürede el değmeden kaynak işlemini yapabilmektedir.

Çeşitli sektörlere hitap eden otomasyon sistemlerin imalatı ile iş gücünü artırmaya daha geniş bir pazar payına sahip olmayı ilke edinen firmamız bu karalılığı ile yoluna devam ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmakla birlikte sektöre daha nice yeni ürünlerle katılacaktır.

Günümüz şartlarını göz önüne alarak seri üretim, kalite ve kesintisiz müşteri memnuniyeti ile şirketimiz sürdürdüğü ar-ge çalışmalarıyla müşterilerinin hizmetindedir.

Ahmet APAK
Yönetim Kurulu Bşk.

 

Copyright © 2007 PRİZMA ELEKTRİK